4F Kamil Fabisiak fot. Adam Nurkiewicz (1).jpg

Kamil Fabisiak dołączył do grona Ambasadorów 4F

Zawodnik kadry paraolimpijskiej, tegoroczny złoty medalista w grze singlowej oraz deblowej letnich Mistrzostw Polski oraz złoty medalista w drużynowych Mistrzostwach Polski, Kamil Fabisiak, dołączył do grona Ambasadorów marki 4F.

 

4F od 2007 roku współpracuje z profesjonalnym sportem, przygotowując ubrania, w których sportowcy trenują, biorą udział w zawodach i zdobywają medale. Kamil Fabisiak, który w minionym roku wywalczył drużynowe mistrzostwo Polski w tenisie na wózkach, został Ambasadorem marki 4F.

„Marka 4F przygotowuje stroje dla olimpijczyków i paraolimpijczyków od wielu lat. Nasz zespół projektantów, konstruktorów i technologów dokłada wszelkich starań, aby w produktach 4F trenowało się przede wszystkim komfortowo i bezpiecznie. Istotne jest również to, aby ubrania podobały się zawodnikom. Kamila Fabisiaka i markę 4F łączy pasja do sportu. W dzieciństwie sam trenowałem tenis - wiem, że to sport niezwykle wymagający, ale dający również ogromną satysfakcję, dlatego z przyjemnością wracam na kort. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz, zobaczymy Kamila Fabisiaka na podium. Życzę mu realizacji wszystkich sportowych marzeń” -  mówi Igor Klaja, prezes OTCF S.A.

Marka 4F przygotowała stroje dla paraolimpijczyków na Igrzyska Paraolimpijskie w Vancouver, Sochi, Rio i Pyeongchang.

„Znam produkty 4F bardzo dobrze, ponieważ korzystam z nich na co dzień. Marka 4F to gwarancja jakości i świetny design, dzięki czemu uczestnicząc w turniejach międzynarodowych czuję zainteresowanie produktami 4F kolegów z innych krajów. W stroju 4F reprezentowałem Polskę na Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich w Rio de Janeiro – testowałem więc odzież 4F w wyjątkowo trudnych warunkach. Swoją osobą i tym co robię chciałbym przyczynić się o dalszego promowania polskiej marki, jestem patriotą” - mówi tenisista Kamil Fabisiak.

 

Kamil Fabisiak dołączył do grona Ambasadorów 4F, wśród których znajduje się m.in. skoczek narciarski Maciej Kot oraz tenisista Łukasz Kubot.