Koszulka 4F - bieg z aplikacją Wings for life.jpg

Nie możesz wziąć udziału w Wings for Life World Run w Poznaniu? Nie szkodzi. Możesz wystartować z dowolnego miejsca, wystarczy, że masz smartfon.

Jeżeli chcesz wziąć udział w Światowym Biegu Wings for Life, ale 5 maja nie możesz być z w Poznaniu – mamy rozwiązanie! Możesz wystartować na swojej ulubionej trasie, z dowolnego miejsca. Wszystko czego potrzebujesz to smartfon. Aby zmierzyć się z wirtualnym Samochodem Pościgowym, zapisz się na App Run i po opłaceniu wpisowego ruszaj. W tym roku uczestnicy biegu z aplikacją wystartują w specjalnej koszulce 4F!

 

Wings for Life World Run to jedyny globalny bieg, w którym meta, będąca Samochodem Pościgowym, goni zawodników. Bieg odbywa się równolegle w 12 lokalizacjach na świecie, w Polsce jest to Poznań. Zwycięzcą zostają ci, którzy najdłużej uciekają przed samochodem-metą. Dzięki aplikacji, można wziąć udział w biegu z dowolnego miejsca. 

Marka 4F od 2018 roku jest partnerem biegu Wings for Life. W tym roku nawiązała z organizatorami globalną współpracę, w ramach której zapewni uczestnikom 28 krajów limitowaną pulę koszulek technicznych. Grafiką na specjalnie zaprojektowanej koszulce są linie płynnie układające się w kręgosłup – całość wpisowego zasila badania nad leczeniem rdzenia kręgowego.

Zarejestruj się na oficjalnej stronie biegu do 27 stycznia, by uzyskać pakiet startowy drogą pocztową.

Nie czekaj – liczba T-shirtów jest ograniczona!

Zapisy na stronie www.wingsforlifeworldrun.com

 

Bieg dedykowany jest dla wszystkich, którzy chcą wesprzeć badania nad rdzeniem kręgowym, finansowane przez Fundację Wings for Life.