4f_WFL_www_1950x550px.png

Na tegoroczny bieg Wings for Life World Run w Poznaniu zespół 4F przygotował coś specjalnego

Koszulka inna niż wszystkie

Marka 4F po raz drugi ubierze uczestników biegu Wings for Life World Run. W tym roku przygotowała koszulki inspirowane linią kręgosłupa. Cały dochód ze sprzedaży pakietów startowych przeznaczony jest na badania nad urazami rdzenia kręgowego. Już dziś zapisz się na Wings for Life World Run. Bieg z „ruchomą metą” startuje 5 maja o g. 13.00.

 

Pobiegnij dla tych, którzy nie mogą w koszulce 4F

Podczas szóstej edycji biegu, uczestnicy pobiegną w specjalnie zaprojektowanych przez zespół 4F koszulkach. Nadruk inspirowany linią kręgosłupa nawiązuje do działalności fundacji Wings for Life finansującej badania nad urazami rdzenia kręgowego. Koszulka przygotowana została z myślą o najwyższym komforcie biegaczy – płaskie szwy, które minimalizują ryzyko otarć oraz oddychający materiał z szybko odprowadzającą wilgoć technologią 4F Dry – wszystko po to, aby biegacze mogli skupić się wyłącznie na osiąganiu najlepszych wyników.

Bieg Wings for Life World Run to bieg inny niż wszystkie, ponieważ nie ma tam tradycyjnej linii mety, do której zmierzają biegacze. W biegu WFL to meta goni uczestników! W tym roku za sterami Samochodu Pościgowego zobaczymy Adama Małysza.

100% opłat startowych przeznaczone jest na badania nad rdzeniem kręgowym. Zapisy na bieg na stronie: https://www.wingsforlifeworldrun.com/

 

Zaprojektowana na bieg w Poznaniu koszulka, to niejedyny projekt zrealizowany przez 4F dla Wings for Life. Marka od 2018 roku jest partnerem biegu Wings for Life w Poznaniu, a w tym roku z organizatorami biegu nawiązała europejską współpracę, w ramach której zapewni uczestnikom 28 krajów limitowaną pulę koszulek technicznych podczas tzw. App Run. Dzięki specjalnej aplikacji na smartfony uczestnicy mogą dołączyć do Światowego Biegu w dowolnej lokalizacji.