_85A5021_1.jpg

MAKE YOUR MRK

Zostaw swój ślad.

Podkreśl styl butami MRK.

 

Buty MRK inspirowane są konstrukcją mostów, zwłaszcza mostu Mariinsky w Charkowie. Tak jak struktury nośne i rusztowania, projekt buta jest lekki i smukły, jednak każdy z jego elementów pełni precyzyjną funkcję.

MRK to obuwie multisportowe do codziennego użytku. Buty wykonano z oddychającej siatki typu engineered mesh o zróżnicowanej gęstości w zależności od strefy potliwości. Cholewkę buta oraz zapiętek wzmocniono elementami z TPU (Termopoliuretanu), które stabilizują piętę oraz śródstopie. Miechowa konstrukcja języka zapewnia lepsze dopasowanie oraz komfort podczas użytkowania. Cholewkę dopełnia Pyramid System – czyli taśmy okalające podbicie stopy i zapewniające dopasowanie buta. Śródpodeszwę z pianki MD Rubber połączono dla lepszej przyczepności z gumowym bieżnikiem.

Buty MRK występują w 9 wariantach kolorystycznych – 4 damskich i 5 męskich.

Odbieraj markę 4F na swój własny sposób. Wybieraj dokładnie to, czego potrzebujesz i używaj tak, jak chcesz: dla przyjemności,  dla stylu, dla świetnego samopoczucia. Niech każdy twój krok pozostawia ślad. Dopełnij stylizację – wybierz swoje MRK.