4F_BIEGI.jpg

4F poruszy uczestników Mastercard OFF Camera

Jeżeli jeszcze nie masz planów na majówkę, koniecznie przyjedź do filmowej stolicy Polski na Festiwal Mastercard Off Camera. Marka 4F została Partnerem Głównym 12. edycji wydarzenia.  Zapraszamy do Krakowa w dniach od 26 kwietnia do 6 maja.

Miłośnicy kina niezależnego, już po raz 12. przyjadą do Krakowa, aby w kameralnych, studyjnych kinach oraz w plenerach miasta obejrzeć najlepsze projekcje filmowe. Marka 4F, która została Partnerem Głównym wydarzenia, postanowiła zaktywizować uczestników festiwalu i zainspirować do aktywności, która może mieć wiele odsłon. Dlatego, codziennie, przez cały czas trwania festiwalu, organizować będzie poranny jogging z gwiazdami. Pod okiem wykwalifikowanych trenerów goście będą mogli wziąć udział w treningach fitness oraz joga.

Dla 4F sport to ogromna pasja. Na co dzień wspieramy profesjonalistów i amatorów w realizowaniu sportowych celów. Dzisiaj wychodzimy na plac Szczepański, po to by pasją do sportu zarażać innych. Sport daje wiele radości, a uprawiany w grupie, z przyjaciółmi, staje się świetną zabawą. Mam nadzieję, że na Festiwalu Mastercard OFF Camera znajdzie się wiele osób, dla których sport jest ważny. Spotkajmy się w miasteczku festiwalowym podczas treningów biegowych, fitness i jogi organizowanych przez 4F  - mówi Ranita Sobańska, członek zarządu OTCF S.A. i Dyrektor Kreatywna marki 4F.

Na Placu Szczepańskim pojawi się również strefa chilloutu i mobilny sklep 4F, w którym goście festiwalu będą mogli kupić ubrania i akcesoria z najnowszej kolekcji ze specjalnymi rabatami. Strefę odwiedzi Maciej Kot, skoczek i Ambasador 4F.  To wyjątkowa okazja do spotkania ze sportowcem!