190625 MINSK 056.JPG

4F oficjalnym partnerem Litewskiego Narodowego Komitetu Olimpijskiego

Marka 4F została sponsorem Litewskiego Narodowego Komitetu Olimpijskiego. Umowa weszła już w życie i wygaśnie w grudniu 2022 roku, co oznacza, że litewscy sportowcy po raz pierwszy pojawią się w nowych ubraniach międzynarodowej marki odzieży sportowej na jednej z najważniejszych imprez sportowych na świecie – Igrzyskach Europejskich w Mińsku na Białorusi – już w ten piątek 21 czerwca. Od teraz marka 4F będzie wyposażać litewskich sportowców, którzy będą reprezentować swój kraj na igrzyskach olimpijskich w Tokio w 2020 r. i w Pekinie w 2022 r., w komplety ubrań, w tym również w bogatą gamę akcesoriów. Ponadto 4F zadba także o wygląd sportowców na sześciu mniejszych imprezach.

W ciągu 4 lat współpracy litewscy sportowcy i trenerzy otrzymają od międzynarodowej marki odzieży sportowej 4F kilka kompletów ubrań, w tym zestawy sportowej odzieży funkcyjnej, stroje galowe, codzienne oraz dodatki. Zobaczymy ich w tych strojach na najbliższych Igrzyskach Olimpijskich w Tokio i Pekinie oraz podczas innych imprez sportowych, m.in.: Igrzysk Europejskich 2019 w Mińsku (Białoruś); XV Letnim Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy 2019 w Baku (Azerbejdżan); III Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2020 w Lozannie (Szwajcaria); XV Zimowym Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy 2021 w Vuokatti (Finlandia); XVI Letnim Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy 2021 w Koszycach (Słowacja) oraz IV Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2022 w Dakarze (Senegal).

Prace nad kolekcją dla litewskich sportowców rozpoczęły się ponad 7 miesięcy temu – tyle czasu potrzeba było na zaprojektowanie pełnego i wzajemnie uzupełniającego się asortymentu produktów. Po dogłębnych analizach i długich dyskusjach zaprezentowaliśmy nowy graficzny motyw przewodni oficjalnych strojów dla litewskich sportowców. Wzory z kolekcji inspirowane są litewską flagą, dlatego jej kolorystyka jest jasna i radosna. Stroje zdobią elementy graficzne oraz litewskie godło.

Nasza współpraca z 4F jest owocem długich poszukiwań i negocjacji. Nasi sportowcy wybijają się na arenach sportowych, ale musimy również sprawić, by byli widoczni poza nimi. We wtorek reprezentanci litewskiej drużyny narodowej wyruszyli na II Igrzyska Europejskie w Mińsku. Ich nowe stroje są dokładnie takie, jak sobie wyobrażaliśmy – jasne, w trójkolorowych barwach naszej flagi. Jesteśmy zadowoleni z pierwszych owoców naszej współpracy i mamy nadzieję, że w przyszłości będą one jeszcze lepsze – mówi przewodnicząca Litewskiego Narodowego Komitetu Olimpijskiego Daina Gudzinevičiūtė.

Współpraca z Litewskim Narodowym Komitetem Olimpijskim jest bardzo ważnym wydarzeniem dla marki 4F. Wierzę, że nasze ubrania pomogą sportowcom osiągać jak najlepsze wyniki. Zespół litewski jest ósmym narodowym komitetem, który z dumą wspieramy naszymi produktami i wiedzą. Podpisana przez nas umowa jest ważnym krokiem dla całej firmy. Pierwsze sklepy marki 4F na Litwie zostały otwarte w Wilnie w 2017 roku. Obecnie 4F posiada na Litwie cztery salony firmowe i planuje otwarcie kolejnych mówi Prezes Zarządu OTCF S.A. Igor Klaja.

Marka 4F obecna jest w 36 krajach na 4 kontynentach. W Polsce posiada ponad 200. Odzież 4F dostępna jest również w 400 multibrandowych sklepach sportowych na całym świecie.