4F Training AW19 (2)

Trenuj gdziekolwiek chcesz, tak jak lubisz. Trening AW19.

4F Woman

Zielona energia i motywy roślinne inspirowane dżunglą

Active Roots to linia inspirowana tropikalną roślinnością. Oprócz zieleni, barwy kolekcji to klasyczna czerń i energetyczna fuksja. Wszystkie produkty linii Active Roots posiadają technologię 4F DRY, która szybko odprowadza wilgoć na zewnątrz, dając uczucie komfortu. Koszulki wykonano z transparentnych jakości oraz materiału o strukturze siatki, które umożliwiają jeszcze lepszą cyrkulację powietrza. Stanik o wysokim poziomie wsparcia zapewnia piersiom stabilizację podczas treningów o dużej intensywności. Legginsy posiadają pas ze zgrzewanych materiałów, który wysmukla sylwetkę oraz pozostaje na miejscu przez cały trening.

Linia Active Roots dedykowana jest kobiecie, która nie idzie na kompromis – chce trenować w odzieży najwyższej jakości, jednocześnie wyglądając kobieco i modnie.

 

4F Man

Trenuj gdziekolwiek chcesz, tak jak lubisz – wyzwalaj swoją energię

Endurance & Strenght to sportowa odzież dla mężczyzn, którzy cenią sobie nieoczywiste rozwiązania. Wyróżnikami linii są linearne nadruki oraz nasycone, odważne płaszczyzny kolorów. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy mężczyzna spośród produktów linii Endurance & Strenght wybierze odpowiedni dla siebie zestaw treningowy. Produkty z kolekcji wyposażone są w technologię 4F DRY, która odprowadza wilgoć pozostawiając skórę suchą. Osoby ćwiczące regularnie zdecydują się na produkty o kroju dopasowanym z technologią 4F SKIN – odzież mocno przylega do ciała i podkreśla poszczególne partie mięśniowe. Osoby rozpoczynające swoją przygodę z treningiem wybiorą koszulki o kroju luźnym, przewiewne i nie krępujące ruchów.