jpgxxx

Dziecięce kombinezony 4F w sieci przedszkoli Norlandia

W 4F wierzymy w aktywny tryb życia już od najmłodszych lat, czego najlepszym przykładem jest rozpoczęta właśnie współpraca z międzynarodową siecią przedszkoli Norlandia. Specjalnie na jej potrzeby, projektanci marki 4F stworzyli unikatowy model kombinezonu dziecięcego, który zapewni najmłodszym ochronę przed chłodem, a co za tym idzie komfort i radość z zabawy na świeżym powietrzu. Bliskość natury i ekologia, to kluczowe założenia programów edukacyjnych charakteryzujących sieć Norlandia, która uczy poprzez zabawę czerpiąc ze swoich korzeni i edukacyjnych wzorców skandynawskich.

Technologia i wyjątkowe wzornictwo to elementy wyróżniające kolekcje 4F. Tworząc produkt dla przedszkoli Norlandia, projektanci postawili na jakość i funkcjonalność – w kombinezonach znajdziemy między innymi elementy odblaskowe, które zwiększą widoczność maluchów po zmroku, a także kieszonkę przednią pozwalająca na chowanie znalezionych w trakcie zabawy skarbów. Modny kolor i nowoczesny design dopełnia futerko przy kapturze, które dodatkowo chroni okolice szyi przed chłodem i wiatrem.

W ramach współpracy wyprodukowano 1 000 sztuk kombinezonów. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta przez dział B2B, w projektach uwzględniono wytyczne i potrzeby sieci Norlandia, a także branding, który umiejscowiony jest w widoczny sposób na plecach każdego przedszkolaka.