4F_AL_WELCOMETOTHECLUB_2.jpg

Poznaj kolekcję rekomendowaną przez Annę Lewandowską #WELCOMETOTHECLUB

Odzież sportowa dla kobiet, które mają energię na więcej!

Produkty z linii #WELCOMETOTHECLUB rekomendowane przez Annę Lewandowską cechują się stonowaną, kobiecą kolorystyką uzupełnioną o delikatne, ale jednocześnie efektowne detale. W kolekcji czerń zostaje przełamana elementami w kolorze różowego złota, a błysk i mat tworzą perfekcyjny duet z dopełnieniem w postaci motywów zwierzęcych. W linii rekomendowanej przez Annę Lewandowską znajdziemy również energetyczny turkus połączony z motywami geometrycznymi, w sam raz dla osób, które potrzebują dodatkowej energii płynącej z koloru podczas wysiłku fizycznego.

 

Design dopełniony technologią

Wszystkie produkty rekomendowane przez Annę Lewandowską wyposażone są w odpowiednie technologie, które wspierają trenującą, tak by aktywność fizyczna stała się jeszcze większą przyjemnością. Wykończenie 4F Dry zastosowane w stanikach i legginsach zapewni suchość nawet podczas intensywnego treningu dzięki swoim właściwościom. Elastyczne, ale kryjące materiały doskonale dopasują się do każdego rodzaju sylwetki, a legginsy z wysokim stanem dodatkowo ją wysmuklą. Projektanci 4F zadbali o każdy szczegół produktów z linii #WELCOMETOTHECLUB, wyposażając je między innymi w płaskie szwy, które minimalizują ryzyko otarć, czy elastyczne gumy podtrzymujące, które zapewniają maksymalne wsparcie podczas wysiłku.

 

Linia przeznaczona jest do treningu o różnej intensywności. Dedykowana jest dla wszystkich kobiet, które cenią sobie komfort użytkowania i szukają modnych rozwiązań dopełnionych odpowiednią technologią.

 

Kampania #WELCOMETOTHECLUB

Kampania motywacyjna we współpracy z Anną Lewandowską ma za zadanie zapraszać do świata marki 4F i Anny Lewandowskiej, w którym każdy entuzjasta aktywności fizycznej znajdzie coś dla siebie.