4fpomaga_slider.png

#4Fpomaga, pomagaj razem z nami

W związku z pandemią koronawirusa, od 14.03.2020 do odwołania 20% obrotu ze sklepu internetowego www.4F.pl zostanie przekazane na walkę z koronawirusem.

Jako marka globalna podejmujemy środki, aby możliwie jak najbardziej wspierać służbę zdrowia, nie tylko w Polsce ale także za granicą. Zdecydowaliśmy się przekazać 20% naszego obrotu ze sklepu internetowego, który pozostaje dla Państwa otwarty, na pomoc dla największego szpitala zakaźnego w Polsce – Szpitala MSWiA. Do tej chwili przekazaliśmy również 300 sztuk gogli, które mają zabezpieczyć medyków przed ewentualnym zarażeniem. - mówi Igor Klaja, Prezes OTCF S.A, do którego należy marka 4F. 

W ramach akcji #4Fpomaga #4Ftrenujzdomu na stronie internetowej www.4F.pl/4fpomaga zostały również udostępnione filmy treningowe z udziałem ambasadorów i trenerów marki 4F, aby każdy entuzjasta aktywności fizycznej mógł bezpiecznie trenować z domu. 

18 marca do przedsprzedaży w sklepie internetowym www.4F.pl trafiły koszulki-cegiełki, z których zysk w całości zostanie przekazany na zakup lub produkcję odzieży ochronnej, takiej jak fartuchy, maseczki czy ochraniacze na buty. Akcja została uruchomiona do dnia 15 kwietnia z możliwością przedłużenia.