4F PRO Body Shaping (1).jpg

4F PROteam Body Shaping

Dopasuj krój do swoich potrzeb. Bądź bliżej wymarzonych wyników sportowych.

 

Kolekcja stworzona w oparciu o potrzeby kobiet.

Zespół 4F PROteam przeanalizował ergonomię ruchu ciała podczas uprawiania konkretnych dyscyplin – sprawdził, jakich produktów potrzebują kobiety do realizacji sportowych celów. W odpowiedzi na te potrzeby stworzył linię Bra & Leggings, która obok techniczności, funkcjonalności i ponadczasowości  uwzględnia także indywidualność każdej kobiety. Odzież 4F PROteam daje wrażenie drugiej skóry, ale wyposażonej w dodatkowe atuty. Kobieta trenując w linii Bra & Leggings 4F PROteam czuje się pewnie – otrzymuje produkt dopasowany do swoich potrzeb i uprawianego sportu.

Produkty linii Bra & Leggings 4FPROteam sklasyfikowano według typu sylwetek oraz rodzaju i intensywności wykonywanej aktywności fizycznej, po to, aby każda kobieta znalazła swój idealny zestaw treningowy.

 

Linia dedykowana kobietom PRO

Kobieta PRO jest skoncentrowana na wyniku sportowym, chce trenować na najwyższym poziomie. Czuje się pewnie w produktach, które wybiera. Kobieta PRO ceni sobie technologię wykorzystaną w odzieży i komfort jej użytkowania. Jednocześnie nie chce ukrywać swojej kobiecości. W naturalny sposób podkreśla swoje atuty i ukrywa niedoskonałości. Jest kobieca i stylowa.

 

Dopasuj krój do swoich potrzeb

Każda kobieta chce być piękna, jednak w inny sposób może definiować piękno. Podobnie jest z urodą, posiadamy różne jej typy. 4F chce wspierać wszystkie kobiety w osiąganiu zadowolenia ze swojego ciała – niezależnie od tego, jak widzi piękno i jaką sylwetkę chcą osiągnąć. 4F PROteam stworzyło produkty spełniające potrzeby kobiety PRO:

  • Techniczność i funkcjonalność – odzież wykonana z materiału odpowiadającemu rodzajowi i intensywności uprawianej aktywności fizycznej
  • Dopasowanie do indywidualnych potrzeb – produkty odpowiednie do budowy ciała i sylwetki
  • Ponadczasowy design – odpowiednio dobrana kolorystyka linii
  • Podkreślenie kobiecości – zaznaczenie atutów sylwetki dzięki modelującym printom

 

 

Kontakt dla mediów

PR and Communication Specialist