hit_tygodnia_OUTHORN.jpg

Witaj w świecie modnych i aktywnych

Lubisz wyglądać modnie, ale nie chcesz rezygnować z komfortu? Żyjesz aktywnie i potrzebujesz rozwiązań, które za tobą nadążą? Zapraszamy do świata OUTHORN. Ubrania te pozwolą Ci się wyróżnić i poczuć wyjątkowo, wszędzie tam gdzie jesteś - w drodze do pracy, na spotkaniu z przyjaciółmi, w czasie jazdy na rowerze i na spacerze z psem. Już teraz skorzystaj z tygodniowych hitów sprzedaży i jeszcze lepiej przygotuj się do wiosennych aktywności!

Tygodniowe hity sprzedaży, to zupełnie nowa promocja, która zagościła w sklepach OUTHORN – w każdy wtorek specjalną cenę zyska inny produkt, jeden z kolekcji damskiej i jeden z męskiej. Co tydzień szukaj nowych produktów w świetnych cenach! Uwaga! Promocja dotyczy również produktów, z nowej kolekcji!

Aktywni i modni cały czas z marką OUTHORN

OUTHORN łączy to co praktyczne z tym co modne. Zachęca do czerpania ze stylu athleisure, który odnosi się jednocześnie do sportu i czasu wolnego. Jego istota tkwi w umiejętności zestawienia rzeczy na pierwszy rzut oka niekoniecznie pasujących do siebie. A przecież odzież przeznaczona do treningów, z powodzeniem może być noszona w pracy, czy w szkole. Elementy stroju fitness „wychodzą” z siłowni na ulice, stając się częścią codziennego ubioru. Jak sprawdzić, czy styl althleisure do ciebie pasuje? Jeżeli zakładasz trampki i płaszcz do pracy lub łączysz dresowe spodnie ze szpilkami na wieczór – zdecydowanie jesteś w trendzie athleisure!

Do zobaczenia w OUTHORN!