OTH_SierraNevada_na_monitor_50x53cm.jpg

Podróże z marką Outhorn

Narty z przyjaciółmi w Hiszpanii? 3000 metrów nad poziomem morza, w Andaluzji znajdują się jedne z najpiękniejszych gór na świecie. Masyw Sierra Nevada zachwyca widokami ośnieżonych górskich szczytów, rozświetlonych promieniami słońca  i zaprasza do wspólnej przygody - „Misji Sierra Nevada”.

Pogoda robi się co raz bardziej kapryśna, niebawem zacznie się czas ciepłych herbat z imbirem. Próbując zabić jesienną chandrę szukamy miejsc na zimowe aktywności. Południe Europy zawsze budzi w nas ciepłe skojarzenia. Zimową porą ten region również przywita nas wieloma atrakcjami. Oferuje 70 km tras narciarskich dla amatorów i profesjonalistów. Sierra Nevada łączy w sobie surowość gór i subtelność śródziemnomorskiego klimatu. Hiszpańskie góry skąpane w słońcu to idealne rozwiązanie na zimowe voyage z przyjaciółmi, rodziną.

 Misja specjalna

Misja Sierra Nevada to specjalny konkurs realizowany przez markę OUTHORN. Patronem wydarzenia jest Ambasada Hiszpanii w Polsce. Każdy, kto ma ochotę wybrać się w niezapomnianą, pełną wrażeń, zimową przygodę powinien wejść na stronę internetową www.misjasierranevada.com i wziąć udział w konkursie. Akcja zakończy się 1 grudnia 2017. Do wygrania są trzy, dwuosobowe wycieczki narciarskie na tygodniowy wyjazd (loty, hotel, wyżywienie, wypożyczenie sprzętu oraz skipassy) do Sierra Nevada ufundowane przez Ambasadę i jej partnerów (Andalusia Tourist Board oraz stację narciarską CETURSA). Codziennie będą przyznawane nagrody dodatkowe – czapki, a z końcem każdego tygodnia uczestnicy konkursu będą mogli wygrać kurtki narciarskie.