OTH_WINTER19_1.jpg

Ciesz się zimowymi aktywnościami z marką Outhorn

Zimowa odsłona kampanii Outhorn zachęca do podróżowania i uprawiania sportów zimą. Niska temperatura nie będzie już wymówką – ani śnieg, ani mróz nie przeszkodzą w aktywnym spędzaniu czasu na zewnątrz.

Wyjazd w góry na narty, czy łyżwy na miejskim lodowisku? Niezależnie od tego, który kierunek wybierzesz, zabierz ze sobą odzież Outhorn. Wszędzie tam, gdzie jest mróz, lód i śnieg, zimowa odzież Outhorn sprawdzi się idealnie. Niska temperatura nie może przecież przeszkodzić w aktywnym wypoczynku! Bez względu na to, czy wyjeżdżasz czy zostajesz w mieście, odzież Outhorn jest właśnie dla Ciebie. Ciepłe puchówki idealne na długie spacery lub kurtki narciarskie z wysoką membraną, pozwolą cieszyć się aktywnością i nie przejmować chłodem. Dzięki zróżnicowanej kolorystyce i wielu modnych fasonach, każdy znajdzie coś dla siebie. 

„Gdy tylko mam chwilę, zabieram deskę lub narty i jadę w góry. Zimowe szaleństwo na stoku, jest tym na co czekam cały rok. To moja ulubiona pora roku - niska temperatura nie jest mi straszna, jeśli mam na sobie ciepłą kurtkę i dobrze dobraną bieliznę termiczną.” – mówi Ula Dębska, aktorka, instruktorka snowboardu oraz ambasadorka marki Outhorn.

Odzież do zadań specjalnych

W kolekcji znajduje się kilka modeli puchówek o zróżnicowanych wypełnieniach i wykończeniach. Kurtki zimowe posiadają technologię DWR oraz membranę 5 000 lub 10 000. W ofercie Outhorn warto zwrócić uwagę na produkty multifunkcje, np. kurtki nadające się zarówno na stok jak i do codziennego użytku. Kurtka 3 w 1 posiada dwie warstwy – wewnętrzną kurtkę pikówkę oraz zewnętrzną – parkę w formie płaszcza wykonaną z tkaniny z parametrami. Model ten jest praktycznym rozwiązaniem i idealnie sprawdzi się zarówno podczas mniejszych chłodów jak i mroźnych dni, ponieważ warstwy można nosić również osobno.

Zimowa odsłona marki Outhorn to paleta różnorodności dla wszystkich aktywnych – niezależnie od tego, czy preferujesz dynamiczne sporty zimowe w górach, jak narciarstwo czy snowboard, czy wolisz  aktywności miejskie, jak spacer po parku, w odzieży Outhorn poczujesz się wyjątkowo.